Про компанію

CheckMoney (UA)-це онлайн-сервіс, що допомагає вам отримати позику у мікрофінансових і кредитних установ будь-яким зручним способом
Завантажується кредитний калькулятор з актуальними даними...
* Розрахунок не є публічною офертою

Сервіс надає різний платний підбор послуг по кредитуванню

Сервіс надає платні послуги

CheckMoney (UA) — це сервіс допомоги в отриманні позики або кредиту. Надані послуги є платними і носять посередницький характер між клієнтом, який хоче отримати позику, і кредитною установою, чия діяльність ліцензована і носить офіційний характер. CheckMoney (UA) не є фінансовою установою, банком або кредитором, і не несе відповідальності за будь-які укладені договори та їх умови.

Тарифи

до 10 000 UAH

від 3 місяців

До повернення 10 000 UAH

Дата повернення

до 90 000 UAH

до 1 рік

До повернення 100 000 UAH

Дата повернення

до 30 000 UAH

до 6 місяців

До повернення 30 000 UAH

Дата повернення

Документи та договори

Заповнюючи анкету на нашому сервісі ви погоджуєтеся з умовами та угодами зазначеними на сайті. Права, що містяться в ст.2 Закону України «Про захист персональних даних», я роз'яснений і зрозумілий. Вартість послуги 49 UAH

Використання даного ресурсу означає повну згоду з політикою сайту. Сервіс призначений для осіб строго старше 18 років. Всі Послуги надаються дистанційно, через Інтернет, цілодобово, без святкових і вихідних днів. Сервіс CheckMoney (UA) використовує куки для надання послуг. Умови зберігання або доступу до куки ви можете налаштувати в своєму браузері.

Для оформлення заявки вам знадобиться паспорт громадянина України і робочий мобільний номер. Також може знадобитися ввести дані СНІЛС, дані про щомісячний дохід при оформленні позики на велику суму. Подаючи заявку на підбір позики в сервіс CheckMoney (UA) ви даєте згоду на обробку і зберігання Ваших персональних даних. Всі заявки на отримання позики обробляються сервісом CheckMoney (UA) автоматично з використанням спеціального алгоритму. Дана процедура передбачає аналіз інформації. Ви зобов'язуєтеся вводити тільки свої персональні дані. Некоректне Введення даних може перешкодити подальшому отриманню позики, аж до відмови.

Варіант розрахунку суми повернення доступний тільки після проходження першого кроку реєстрації. Зазначений в калькуляторі розрахунок носить інформаційний характер і не є публічною оффертою.

Ваша анкета на отримання позики буде відправлена в безліч МФО і банків. Після активації сервісу CheckMoney (UA) вам буде доступний повний список партнерських посилань на отримання позики. Введені вами дані можуть передаватися разом із заявкою на отримання позики. Сервіс не несе відповідальності за дію або бездіяльність ніяких кредиторів. Якщо ви не згодні з політикою нашого сайту, то негайно припиніть його використання.

Послуга обробки заявки є платною та складає від 49 UAH. Активація сервісу не гарантує отримання позики.

Відкликання

Олександр
Олександр
Олександр
У сина було день народження, а з фінансів — порожньо. Ситуація неприємна, довелося брати в борг. Через Чекмані схвалили в хорошому МФО 3500 гривень. Так, віддавати доведеться, але зате малої задоволений і радий подарунку. Через цей сайт вийшло взяти гроші швидко і без всяких перевірок. Дякую.
Ларiса
Ларiса
Ларiса
Дуже хороший сервіс. Все зрозуміло і зручно — для отримання грошей потрібно тільки заповнити анкету. Так, послуга платна, але зате ймовірність отримання зростає майже до 100 відсотків. Раджу всім друзям і знайомим.
Ігнатій
Ігнатій
Ігнатій
Вдячний вашому сайту за оперативну фінансову допомогу. Складнощі з роботою через карантин залишили зовсім без грошей, годувати сім'ю нічим, та й у друзів і родичів практично така ж ситуація. Через Чекмані зміг отримати необхідну суму на життя. Якщо терміново потрібні гроші, звертайтеся все.
Вадiм
Вадiм
Вадiм
Бувають ситуації до смішного абсурдні. Я вибирав свій перший автомобіль і при покупці виявилося, що для оформлення необхідно замінити одну деталь. А на неї у мене вже грошей не вистачало. Друг порадив звернутися в вашу контору. Сказав, що дають гроші під невеликий відсоток і дуже швидко. Все виявилося правдою. В цей же день полагодив машину і оформив .Спасибі, ви круті!
Лукерія
Лукерія
Лукерія
Велике спасибі вашій компанії за хороший сервіс. Я спочатку неправильно заповнила заявку, помилилася в паспортних даних. Вже сильно засмутилася і думала, що гроші мені не дадуть. Однак скоро мені подзвонили і уточнили всю інформацію, дали рекомендації щодо заповнення заявки. Враження залишилося хороше. Буду користуватися вашим сервісом і далі!
Катя
Катя
Катя
Я ніколи позики не брала...чесно. Але потреба змусила шукати де взяти в борг. Знайшла ваш сайт по рекламі, тому що привернула фраза «безкоштовний позику». Я спочатку не повірила, але все ж вирішила перевірити. Все виявилося правдою! Перша позика дійсно виявилася без відсотків. Зайняла 2 тисячі гривень і віддала стільки ж. Дуже круто!
Віталіна
Віталіна
Віталіна
Я готувала свято для дитини, але не змогла розрахувати бюджет. Мені не вистачило невеликої суми, і тому не хотілося звертатися в банк. Знайшла ваш сайт випадково і вирішила взяти в борг. Дуже сподобалося, що гроші перевели швидко. І ніяких величезних відсотків, якими мене лякали друзі.
Леонід
Леонід
Леонід
Мені ніхто не давав кредит. Говорили, що у мене «погана у вас кредитна історія». І тільки тут мені схвалили позику і дали відмінну можливість виправитися. Для початку я взяв в борг одну тисячу гривень. Плачу справно. Трохи пізніше зможу зайняти більше. Дякую за довіру!
Алексій Романов
Алексій Романов
Алексій Романов
Одного разу я брав у вас кредит і не встиг віддати невелику частину. Вже налякався що колектори будуть дзвонити і що штраф накладуть. Однак після повідомлення компанії про затримку платежу мені запропонували продовжити кредит на вигідних умовах. Вже незабаром все повернув.
Junior1
Junior1
Junior1
Спасибі вам за крутий сервіс. Навіть не думав, що гроші можна отримати через кілька хвилин на рахунок. Цікавий інтерфейс сайту, я раніше не стикався з такими. Особливо мені сподобався попередній прогноз суми повернення! Це дуже зручно! Кращий подібний сайт в Україні.
Щодня ми допомагаємо отримати позику безлічі людей і більшість наших клієнтів залишаються задоволені сервісом

Зв'язатися з нами

Якщо у вас процесі користування нашим сервісом виникли якісь питання, наші фахівці завжди готові допомогти.

Ми зробимо все, щоб у вас залишилося позитивне враження від роботи нашого сервісу.

Зв'язатися