Мова:
Українська (UA)

Онлайн-позики

Отримайте гроші зручним способом

95%
Імовірність схвалення
Гроші у вас о 23:17
Як це працює
Отримати позику ще не було так просто!
Як отримати
гроші?
Просто заповніть анкету, оберіть суму, термін позики і зручний для вас спосіб отримання грошей
Як повернути
позику?
Інформацію про спосіб погашення позики ви отримаєте після оформлення заявки перед отриманням грошей
На сьогоднішній день існує безліч способів повернути позику. Можли повернення боргу через банківський переказ, внесення готівки в касі, через термінал або в режимі онлайн. Уточнюйте спосіб повернення при отриманні позики.
Якщо я не встигаю повернути позику?
Більшість кредиторів йдуть на поступки і дають 3 додаткових дні на погашення позики
Однак, в разі неотримання від Вас будь-якої реакції протягом тривалого часу, буде нараховано штраф за прострочення терміну погашення розміром в середньому 0,10% від початкової суми для позик, 0,03% від суми заборгованості в середньому для споживчих кредитів і кредитних карт.
Відгуки клієнтів
Скористайтеся сервісом, щоб залишити відгук
Щасливі клієнти вже залишили відгуки про роботу нашого сервісу. Не забудьте залишити свій відгук після отримання грошей!
Про сервіс
CheckMoney - це зручний спосіб знайти пропозицію по мікропозик не виходячи з дому. Не важливо яка у вас кредитна історія і чи є поточні прострочення! Приготуйте паспорт - заповніть анкету і вже через 15 хвилин ваш телефон задзвонить, і менеджер кредитної організації запропонує вам варіант отримання грошей на вигідних умовах. Реєструйся!
Детальніше
Угоди і умови
Заповнюючи анкету на нашому сервісі Ви погоджуєтеся з умовами та угодами зазначеними на сайті.
Приклад розрахунку онлайн-позики
Позики надаються на суму від 1 000 до 15 000 гривень включно на термін від 10 до 44 тижнів. Відсотки за користування позикою становлять від 30 до 250 відсотків річних. Якщо ви взяли позику на суму 1000 гривень на 90 днів з процентною ставкою 1,2% в день, то плата за користування засобами складе 1,2% в день, таким чином 12 грн в день. Виходить ви повертаєте суму відсотків рівну 1080 ргн, тобто 12 грн * 90 днів. А також суму позики рівну 1 000 рн. Таким чином, загальна сума повернення складається з суми позики 1 000 і суми нарахованих відсотків за 90 дн. 1080 грн і дорівнює 2080 грн. У разі тривалої затримки виплати інформація буде передана в БКІ. Продовження позики можливо при своєчасному інформуванні кредитора (до настання дати повернення позики) і сплати відсотків за первинний термін позики. Додаткових комісій за продовження позики не передбачено. У разі порушення термінів, розмір неустойки становить 0,10% від суми прострочення в день, але не більше 10% від суми позики. У разі тривалої затримки виплати інформація буде передана в БКІ. Продовження позики можливо при своєчасному інформуванні кредитора (до настання дати повернення позики) і сплати відсотків за первинний термін позики. Додаткових комісій за продовження позики не передбачено.
Що буде при невиплаті позикових коштів
Якщо ви не повернете в домовлений термін суму позики або су відсотків за користування позиковими коштами кредитор змушений нарахувати штраф за прострочення платежу. Вони передбачені на випадок, наприклад, якщо банківський переказ зайняв більше часу, ніж зазвичай. Однак, в разі неотримання від Вас будь-якої реакції протягом тривалого часу, буде нараховано штраф за прострочення терміну погашення розміром в середньому 0,10% від початкової суми для позик, 0,03% від суми заборгованості в середньому для споживчих кредитів і кредитних карт. При недотриманні Вами умов з погашення кредитів і позик, дані про Вас можуть бути передані до реєстру боржників або БКІ, що негативно може позначитися на Вашій кредитній історії і рейтингу кредитоспроможності. Заборгованість може бути передана колекторському агентству для стягнення боргу. При простроченні платежу продовження позики неможливо. Погашаючи заборгованість в строк, Ви формуєте хорошу кредитну історію, що підвищує Ваш рейтинг кредитоспроможності і шанси в подальшому отримати кредит на більш вигідних умовах.
Читати далі