Мова:
Українська (UA)
+38(044)362-39-23
Заявки приймаються тільки на сайті!
Про сервіс

CheckMoney (UA) — це сервіс допомоги в отриманні позики або кредиту. Надані послуги є платними і носять посередницький характер між клієнтом, який хоче отримати позику, і кредитною установою, чия діяльність ліцензована і носить офіційний характер. CheckMoney (UA) не є фінансовою установою, банком або кредитором, і не несе відповідальності за будь-які укладені договори та їх умови.

Використання даного ресурсу означає повну згоду з політикою сайту. Сервіс призначений для осіб строго старше 18 років. Всі Послуги надаються дистанційно, через Інтернет, цілодобово, без святкових і вихідних днів. Сервіс CheckMoney (UA) використовує куки для надання послуг. Умови зберігання або доступу до куки ви можете налаштувати в своєму браузері.

Для оформлення заявки вам знадобиться паспорт громадянина України і робочий мобільний номер. Також може знадобитися ввести дані СНІЛС, дані про щомісячний дохід при оформленні позики на велику суму. Подаючи заявку на підбір позики в сервіс CheckMoney (UA) ви даєте згоду на обробку і зберігання Ваших персональних даних. Всі заявки на отримання позики обробляються сервісом CheckMoney (UA) автоматично з використанням спеціального алгоритму. Дана процедура передбачає аналіз інформації. Ви зобов'язуєтеся вводити тільки свої персональні дані. Некоректне Введення даних може перешкодити подальшому отриманню позики, аж до відмови.

Варіант розрахунку суми повернення доступний тільки після проходження першого кроку реєстрації. Зазначений в калькуляторі розрахунок носить інформаційний характер і не є публічною оффертою.

Ваша анкета на отримання позики буде відправлена в безліч МФО і банків. Після активації сервісу CheckMoney (UA) вам буде доступний повний список партнерських посилань на отримання позики. Введені вами дані можуть передаватися разом із заявкою на отримання позики. Сервіс не несе відповідальності за дію або бездіяльність ніяких кредиторів. Якщо ви не згодні з політикою нашого сайту, то негайно припиніть його використання.

Послуга обробки заявки є безкоштовною . Сервіс не надає платних послуг .

Документи
Заповнюючи анкету на нашому сервісі ви погоджуєтеся з умовами та угодами зазначеними на сайті. Права, що містяться в ст.2 Закону України «Про захист персональних даних», я роз'яснений і зрозумілий.
Потрібні гроші?
Скористайтеся нашим сервісом!
Виберіть суму
Зображення персонажа
Зворотний зв'язок
Якщо у вас процесі користування нашим сервісом виникли якісь питання, наші фахівці завжди готові допомогти. Ми зробимо все, щоб у вас залишилося позитивне враження від роботи нашого сервісу.
Ви також можете написати нам на пошту client@checkmoney.com.ua