Мова:
Українська (UA)
Про сервіс

CheckMoney - це новий сервіс, що допомагає вам отримати невеликі за обсягом позики у мікрофінансових установ в Україні. Зверніть увагу, що CheckMoney - не є фінансовою установою, банком або кредитором, і не несе відповідальності за будь-які укладені договори або умови. CheckMoney - здійснює платні, посередницькі послуги між клієнтом, який хоче отримати гроші в позику, і кредитною установою, чия діяльність ліцензована і носить офіційний характер.

Користування даним ресурсом, означає повну згоду з політикою сайту. Сервіс строго призначений для осіб старше 18 років. Всі послуги надаються дистанційно, через Інтернет, цілодобово, без святкових і вихідних днів. Сервіс CheckMoney використовує кукі для надання послуг. Умови зберігання або доступу до кукі Ви можете налаштувати в своєму браузері.

Ви можете обрати кращий спосіб отримання та скористатися нашим калькулятором, щоб розрахувати попередньо суму до повернення при різніх термінах позики. Дані, зазначені в калькуляторі носять інформаційний (ОРІЄНТОВНИЙ) характер. Введе вами дані могут передаватися разом і заявкою на отримання позики.

При оформленні заявки ви даєте згоду на обробку ваших персональних даних. Вам знадобиться тільки паспорт громадянина України та ІПН і робочий мобільний номер. Всі заявки на отримання позики обробляються сервісом «CheckMoney» автоматично з використанням спеціального алгоритму. Дана процедура передбачає аналіз інформації. Ви погоджуєтесь вводити тільки свої персональні дані. Некоректне введення даних може завадити отриманню позики, аж до відмови.

Послуга обробки анкети є платною. На останньому кроці вам необхідно вказати карту і активувати сервіс. Протягом доби з вашої картки буде списана плата за послугу від 1 до 000 валюта.. за «активацію сервісу» в залежності від стадії обробки заявки. Активація сервісу не гарантує вам отримання позики, сплачені кошти не повертаються. Ваша анкета на отримання позики буде відправлена ​​в безліч МФО і банки і вам буде доступний повний список партнерських посилань на отримання позики. Сервіс не несе відповідальності за дії або бездіяльність ніяких кредиторів.

Документи
Заповнюючи анкету на нашому сервісі Ви погоджуєтеся з умовами та угодами зазначеними на сайті.
Зворотній зв'язок
Якщо у вас процесі користування нашим сервісом виникли питання, наші фахівці готові вам допомогти. Ми дбаємо про те, щоб у вас залишилося тільки позитивне враження від нашого сервісу.
Ви так само можете написати нам на пошту
support@Home-zaim.su