Мова:
Українська (UA)
+38(044)362-39-23
Заявки приймаються тільки на сайті!
Про сервіс

CheckMoney (UA) — це сервіс допомоги в отриманні позики або кредиту. Надані послуги є платними і носять посередницький характер між клієнтом, який хоче отримати позику, і кредитною установою, чия діяльність ліцензована і носить офіційний характер. CheckMoney (UA) не є фінансовою установою, банком або кредитором, і не несе відповідальності за будь-які укладені договори та їх умови.

Використання даного ресурсу означає повну згоду з політикою сайту. Сервіс призначений для осіб строго старше 18 років. Всі Послуги надаються дистанційно, через Інтернет, цілодобово, без святкових і вихідних днів. Сервіс CheckMoney (UA) використовує куки для надання послуг. Умови зберігання або доступу до куки ви можете налаштувати в своєму браузері.

Для оформлення заявки вам знадобиться паспорт громадянина України і робочий мобільний номер. Також може знадобитися ввести дані СНІЛС, дані про щомісячний дохід при оформленні позики на велику суму. Подаючи заявку на підбір позики в сервіс CheckMoney (UA) ви даєте згоду на обробку і зберігання Ваших персональних даних. Всі заявки на отримання позики обробляються сервісом CheckMoney (UA) автоматично з використанням спеціального алгоритму. Дана процедура передбачає аналіз інформації. Ви зобов'язуєтеся вводити тільки свої персональні дані. Некоректне Введення даних може перешкодити подальшому отриманню позики, аж до відмови.

Варіант розрахунку суми повернення доступний тільки після проходження першого кроку реєстрації. Зазначений в калькуляторі розрахунок носить інформаційний характер і не є публічною оффертою.

Ваша анкета на отримання позики буде відправлена в безліч МФО і банків. Після активації сервісу CheckMoney (UA) вам буде доступний повний список партнерських посилань на отримання позики. Введені вами дані можуть передаватися разом із заявкою на отримання позики. Сервіс не несе відповідальності за дію або бездіяльність ніяких кредиторів. Якщо ви не згодні з політикою нашого сайту, то негайно припиніть його використання.

Послуга обробки заявки є платною і становить від 18 кілька разів 167 UAH. Списання виробляються раз в 5 днів, відповідно до договору публічної оферти у валюті РФ (до 446 RUB), конвертація відбувається за курсом Вашого банку. Послуга далі по сайту - «Активація сервісу». Для відключення підписки видаліть карти в особистому кабінеті сайту. Активація сервісу не гарантує вам отримання позики. 

Оплата через платіжні термінали, стільникові телефони, електронні гроші і в точках прийому платежів здійснюється розрахунковим центром "Platron".

Для того щоб скористатися одним із зазначених вище способів оплати, при оформленні замовлення на нашому сайті виберіть в якості способу оплати «Розрахунковий центр Платрон». Після оформлення замовлення, якщо Ви вибрали цей спосіб оплати, Ви зможете перейти безпосередньо на сторінку розрахункового центру "Platron" (клікнувши «Оплатити замовлення на сервері« Платрон »). Подальше оформлення відбувається на захищеній сторінці розрахункового центру "Platron" і займає не більше хвилини! Навіть якщо у Вас виникнуть складності з оформленням оплати через систему "Platron" - не хвилюйтеся! Для вас працює цілодобова служба підтримки!

Шановні покупці! З усіх питань, пов'язаних з оплатою за допомогою розрахункової системи Platron, ми рекомендуємо вам звертатися в цілодобову службу підтримки Platron. Співробітники служби оперативно дадуть відповідь на всі Ваші питання про статус платежу та особливості здійснення оплати в тій чи іншій платіжній системі. 

Документи
Заповнюючи анкету на нашому сервісі ви погоджуєтеся з умовами та угодами зазначеними на сайті. Права, що містяться в ст.2 Закону України «Про захист персональних даних», я роз'яснений і зрозумілий. Вартість послуги 167 UAH
Потрібні гроші?
Скористайтеся нашим сервісом!
Виберіть суму
Зображення персонажа
Зворотний зв'язок
Якщо у вас процесі користування нашим сервісом виникли якісь питання, наші фахівці завжди готові допомогти. Ми зробимо все, щоб у вас залишилося позитивне враження від роботи нашого сервісу.
Ви також можете написати нам на пошту client@checkmoney.com.ua