Мова:
Українська (UA)
+38(044)362-39-23
Заявки приймаються тільки на сайті!

Онлайн-позики

Отримайте гроші зручним способом

95%
Ймовірність схвалення
Гроші у вас в
Безкоштовний сервіс
Безкоштовний сервіс
Як це працює
Отримати позику ще не було так просто!
Не встигну повернути позику?
Більшість кредиторів йдуть на поступки і дають 3 додаткових дні на погашення позики
Як повернути позику?
Інформацію про спосіб погашення позики ви отримаєте після оформлення заявки перед отриманням грошей
Як отримати гроші?
Просто заповніть анкету, оберіть суму, термін позики і зручний для вас спосіб отримання грошей
Відгуки клієнтів
Скористайтеся сервісом, щоб залишити відгук
Щасливі клієнти вже залишили відгуки про роботу нашого сервісу. Не забудьте залишити свій відгук після отримання грошей!
Всі відгуки
Відгук користувача -
23 роки
У сина було день народження, а з фінансів — порожньо. Ситуація неприємна, довелося брати в борг. Через Чекмані схвалили в хорошому МФО 3500 гривень. Так, віддавати доведеться, але зате малої задоволений і радий подарунку. Через цей сайт вийшло взяти гроші швидко і без всяких перевірок. Дякую.
Читати далі
Відгук користувача -
41 рік
Дуже хороший сервіс. Все зрозуміло і зручно — для отримання грошей потрібно тільки заповнити анкету. Так, послуга платна, але зате ймовірність отримання зростає майже до 100 відсотків. Раджу всім друзям і знайомим.
Читати далі
Відгук користувача -
50 років
Вдячний вашому сайту за оперативну фінансову допомогу. Складнощі з роботою через карантин залишили зовсім без грошей, годувати сім'ю нічим, та й у друзів і родичів практично така ж ситуація. Через Чекмані зміг отримати необхідну суму на життя. Якщо терміново потрібні гроші, звертайтеся все.
Читати далі
Відгук користувача -
Автомобіліст
Бувають ситуації до смішного абсурдні. Я вибирав свій перший автомобіль і при покупці виявилося, що для оформлення необхідно замінити одну деталь. А на неї у мене вже грошей не вистачало. Друг порадив звернутися в вашу контору. Сказав, що дають гроші під невеликий відсоток і дуже швидко. Все виявилося правдою. В цей же день полагодив машину і оформив .Спасибі, ви круті!
Читати далі
Відгук користувача -
38 років
Велике спасибі вашій компанії за хороший сервіс. Я спочатку неправильно заповнила заявку, помилилася в паспортних даних. Вже сильно засмутилася і думала, що гроші мені не дадуть. Однак скоро мені подзвонили і уточнили всю інформацію, дали рекомендації щодо заповнення заявки. Враження залишилося хороше. Буду користуватися вашим сервісом і далі!
Читати далі
Відгук користувача -
Взяла позику вперше
Я ніколи позики не брала...чесно. Але потреба змусила шукати де взяти в борг. Знайшла ваш сайт по рекламі, тому що привернула фраза «безкоштовний позику». Я спочатку не повірила, але все ж вирішила перевірити. Все виявилося правдою! Перша позика дійсно виявилася без відсотків. Зайняла 2 тисячі гривень і віддала стільки ж. Дуже круто!
Читати далі
Відгук користувача -
44 роки
Я готувала свято для дитини, але не змогла розрахувати бюджет. Мені не вистачило невеликої суми, і тому не хотілося звертатися в банк. Знайшла ваш сайт випадково і вирішила взяти в борг. Дуже сподобалося, що гроші перевели швидко. І ніяких величезних відсотків, якими мене лякали друзі.
Читати далі
Відгук користувача -
40 років
Мені ніхто не давав кредит. Говорили, що у мене «погана у вас кредитна історія». І тільки тут мені схвалили позику і дали відмінну можливість виправитися. Для початку я взяв в борг одну тисячу гривень. Плачу справно. Трохи пізніше зможу зайняти більше. Дякую за довіру!
Читати далі
Одного разу я брав у вас кредит і не встиг віддати невелику частину. Вже налякався що колектори будуть дзвонити і що штраф накладуть. Однак після повідомлення компанії про затримку платежу мені запропонували продовжити кредит на вигідних умовах. Вже незабаром все повернув.
Читати далі
Відгук користувача -
27 років
Спасибі вам за крутий сервіс. Навіть не думав, що гроші можна отримати через кілька хвилин на рахунок. Цікавий інтерфейс сайту, я раніше не стикався з такими. Особливо мені сподобався попередній прогноз суми повернення! Це дуже зручно! Кращий подібний сайт в Україні.
Читати далі
Відгук користувача -
25 років
У мене були борги по навчанню, потрібно було заплатити за два роки. Мене хотіли відрахувати. Я знайшов ваш сайт і позичив гроші. Мені все схвалили, борг погасив. Тепер у мене є вища освіта! Спасибі, тепер буду тільки до вас звертатися.
Читати далі
Відгук користувача -
Пенсіонерка
ВІД УСЬОГО СЕРЦЯ ДЯКУЮ ВАМ. ВИ МЕНІ ДОПОМОГЛИ ОТРИМАТИ позику, ЗВИЧАЙНО СТАРИЙ НЕ ДАЮТЬ ГРОШІ. ЗАВДЯКИ ВАМ ОПЛАТИТИ ВСI БОРГИ.
Читати далі
Стаття
Ми зібрали для вас багато корисної інформації і поділилися нею в розділі " Статті"

7 способів уникнути проблем при отриманні кредиту в Україні

Трапляються ситуації, коли настає крайня необхідність звернутися в банк за кредитом. Перш ніж це робити, слід ретельно підготуватися: навіть якщо ви не в перший раз вдаєтеся до подібних послуг, важливо враховувати зміни в економічній ситуації країни, зростання ставок і вимог до позичальників. У цьому матеріалі ми хотіли б поділитися 7-ю порадами, які допоможуть не перетворити кредит в «кабалу».

Рефінансування: чи можна зробити кредит «вигідніше»?

Сьогодні складно знайти людину, яка жодного разу не користувався кредитними продуктами банків. Життя прискорюється, потреби ростуть, і така річ як позику дозволяє отримати бажане тут і зараз. Трапляється і таке, що люди можуть мати кілька заборгованостей в різних банках. При таких обставинах досить складно стежити за відсотками, термінами і додатковими нарахуваннями. Саме в такій ситуації можна скористатися особливою послугою: рефінансуванням кредиту в Україні.

Про сервіс
CheckMoney (UA) - це зручний спосіб знайти пропозицію по мікропозик не виходячи з дому. Не важливо яка у вас кредитна історія і чи є поточні прострочення!
Докладно
Цілодобово
Багато сучасні кредитні організації працюють в режимі 24/7. Тому ваша заявка буде розглянута в будь-який час дня і ночі.
Докладно
Час розгляду
Обробка вашої заявки, з моменту її подачі, відбувається негайно.
Докладно
Сума і термін позики
Калькулятор нашого сайту дозволяє оцінити ваші шанси отримання позики в процентному співвідношенні.
Докладно

Приклад розрахунку онлайн-позики

Позики надаються партнерами сервісу CheckMoney (UA) на суму від 1 000 до 90 000 грн. включно на термін від 13 до 52 тижнів. Відсотки за користування позикою становлять від 30 до 250 відсотків річних. Якщо ви взяли позику на суму 1000 грн. на 90 днів з процентною ставкою 1,2% в день, то плата за користування засобами складе 1,2% в день, т. е. 12 грн. в день. Виходить ви повертаєте суму відсотків рівну 1080 грн., Тобто 12 грн. * 90 днів. А також суму позики рівну 1 000 грн.. Таким чином, загальна сума повернення складається з суми позики 1 000. і суми нарахованих відсотків за 90 дн. 1080 грн. і дорівнює 2080 грн. У разі тривалої затримки виплати інформація буде передана в БКІ. Продовження позики можливо при своєчасному інформуванні кредитора (до настання дати повернення позики) і сплати відсотків за первинний термін позики. Додаткових комісій за продовження позики не передбачено. У разі порушення термінів, розмір неустойки становить 0,10% від суми прострочення в день, але не більше 10% від суми позики. У разі тривалої затримки виплати інформація буде передана в БКІ. Продовження позики можливо при своєчасному інформуванні кредитора (до настання дати повернення позики) і сплати відсотків за первинний термін позики. Додаткових комісій за продовження позики не передбачено.

Що буде при невиплаті позикових коштів

У разі неповернення в обумовлений термін суми позики або суми відсотків за користування позиковими засобами кредитор змушений нарахує штраф за прострочення платежу. Вони передбачені на випадок, наприклад, якщо банківський переказ зайняв більше часу, ніж зазвичай. Однак, в разі неотримання від Вас будь-якої реакції протягом тривалого часу, буде нараховано штраф за прострочення терміну погашення розміром в середньому 0,10% від початкової суми для позик, 0,03% від суми заборгованості в середньому для споживчих кредитів і кредитних карт. При недотриманні Вами умов з погашення кредитів і позик, дані про Вас можуть бути передані до реєстру боржників або БКІ, що негативно може позначитися на Вашій кредитній історії і рейтингу кредитоспроможності. Заборгованість може бути передана колекторському агентству для стягнення боргу. При допуск прострочення продовження позики неможливо. Погашаючи заборгованість в строк, Ви формуєте хорошу кредитну історію, що підвищує Ваш рейтинг кредитоспроможності і шанси в подальшому отримати кредит на більш вигідних умовах.

Докладно